Latest Comments

LEGO Education: Odkrywaj, Twórz, Ucz się

Wprowadzenie: LEGO Education jest innowacyjną platformą edukacyjną, która jest sposobem, w jaki uczniowie się uczą i rozwijają ważne wartości. Od kilku dni firma ta działa na edukację, dostarczając narzędzia i narzędzia, aby wspomagać rozwój podstawowego, tworzenia i udostępniania problemów.

Filozofia LEGO Education: LEGO Education wierzy w to, że nauka może być jednocześnie przyjemna, jak i efektywna. Zbudowane na podstawie kultowych programów LEGO, programy edukacyjne tej firmy, które są połączone w zabawie, eksperymentowaniu i programie, tworzącym wspólnie doświadczenie edukacyjne.

Zakres produktów:

1. LEGO Mindstorms Edukacja:
    • Zestawy Mindstorms są idealnymi narzędziami do nauki programowania i wytwarzania robotów elektrycznych. Uczą dzieci podstawowego programowania, inżynierii i aplikacji w sposobie fascynującym.
  2. LEGO WeDo:
    • WeDo to linia produktów z myślą o młodych uczniach, rozwijająca podstawowe umiejętności inżynieryjne i kreatywne.
  3. LEGO SPIKE Prime:
    • SPIKE Prime to zestaw, który łączy w sobie elementy konstrukcyjne LEGO z dodatkowymi elementami nauczania nauk ścisłych i technologii.
  4. Kursy i materiały edukacyjne:
    • LEGO Education udostępnia zestawy etapów, programy nauczania i materiały edukacyjne do różnych grup wiekowych i dostępne.

Korzyści z LEGO Education:

1. Rozwój Umiejętności Praktycznych:
    • narzędzia rozwijające praktyczne poprzez prace ręczne i rozwojowe.
  2. Nauka Przez Doświadczenie:
    • Program LEGO Education kładą nacisk na naukę przez doświadczenie, co ułatwia zrozumienie koncepcji.
  3. Stymulowanie Kreatywności:
    • Klocki LEGO wykorzystują wyobraźnię i rozwijają kreatywność poprzez tworzenie narzędzi użytkowych.
  4. Przygotowanie do Przyszłości:
    • Nauka programowania, inżynierii i aplikacji z LEGO Education to solidna podstawa dla liderów i innowatorów.
  5. Zintegrowane Podejście:
    • LEGO Education integruje naukę STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) w sposób spójny i pomocny w potrzebach uczniów.

Tags:

One response